Guitar Band Battle

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 171,8 MB
  • Version 1.4.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Zeeppo
Guitar Band Battle, grup ritm takip uygulaması olarak işlevsellik gösteren başarılı bir mobil uygulamadır.

Gitar çalmak isterseniz Guitar Band Battle mobil uygulamasından faydalanabilirsiniz. Uygulamayı IOS  cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanmaya başlayın. Müzik grubunuz ile diğer gruplara meydan okuyarak hareket edin. Enstrüman çalarak eğlenmek için illa sıkıcı kurslara gitmenize gerek yoktur. Guitar Band Battle uygulaması sizleri eğlendirmek için enstrümanı avucunuzun içerisine getiriyor. 

Garajda başlayın, grubunuzu toplayın ve bir rockn roll kahramanı oluncaya dek, birden çok aşamadan, stadyumlardan ve arenalardan geçerek, şöhret salonunun zirvesine ulaşıncaya kadar ünlü melodileri çalmanın tadını çıkartın. Yıldız olmak için gitarınızın tellerini inletin. Farklı özelliklere sahip birkaç gitar satın alın, müzisyenler kiralayın ve grubunuzu ünlü hale getirin.

Milyonlarca hayranınız olsun ve kendinizi bir müzik süper starına dönüştürün. Her şey adım adım gerçekleşecek, en dipten başlayacak en üste çıkmak için en iyisi olmak için uğraşacaksınız. Birbirinden farklı enstrümanları çalan kişileri bir araya getirin, grubunuzu geliştirin ve zirveye adınızı yazdırmanın tadını çıkartın. 

Guitar Band Battle indir
DİĞER SÜRÜMLER